Jesteś tutaj: Strona główna 9 Dział Zbiorów dla Dorosłych 9 Kobieca mapa marzeń – spotkanie w Kobiecej strefie

Kobieca mapa marzeń – spotkanie w Kobiecej strefie

24 marca 2017

Kobieca mapa marzeń to graficzna reprezentacja kobiecych pragnień, marzeń i celów do realizacji, uwzględniająca większość istotnych obszarów życia. Całość to dziewięć różnokolorowych pól, które dotyczą zdrowia, sfery materialnej, osiągnięć, rozwoju osobistego, kariery, przyjaciół, rodziny, pasji, związków. Dlaczego stworzenie takiej mapy jest ważne? Bo pozwala spojrzeć na  życie z różnych perspektyw, skłania do refleksji nad tym, co istotne. Tworzenie mapy to przyjemność sama w sobie – wycinanie, przyklejanie, pisanie, rysowanie. Ogólnie – dobra zabawa. Jednak jeśli podejdzie się do tego szczerze i z zaangażowaniem, na koniec całego procesu można poczuć, że stworzyło się coś naprawdę ważnego i wartościowego. Przekonały się o tym uczestniczki warsztatu prowadzonego przez Jolantę Wojciechowską (coacha, trenerkę biznesu, pedagoga) w naszej bibliotece. Panie wyszły z zajęć ze stworzonymi przez siebie mapami marzeń, które będą realizować (!) w bieżącym roku.