Jesteś tutaj: Strona główna 9 Empik Go w ofercie naszej biblioteki

Empik Go w ofercie naszej biblioteki

Od listopada 2022 r. oferujemy czytelnikom kościańskiej biblioteki darmowy* dostęp do 100 tysięcy ebooków, audiobooków i podcastów w serwisie Empik Go.

* zarejestrowani czytelnicy kościańskiej MBP mają możliwość otrzymania kodu uprawniającego do darmowego 30-dniowego dostępu do aplikacji Empik Go

Kody Empik udostępniane są od pierwszego roboczego dnia miesiąca.

Wydawanie kodów:

1. Kody wydawane są od pierwszego roboczego dnia miesiąca:
    • w Wypożyczalni dla Dorosłych (I piętro)
    • poprzez pocztę elektroniczną na adres: dorosli@biblioteka.koscian.pl (w wiadomości należy podać: imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej). Kod zostanie wysłany po pomyślnym zweryfikowaniu konta.
  2. Liczba kodów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  3. Kody będą wydawane czytelnikom MBP, którzy ukończyli 15 roku życia.

Kody:

1. Pobrane kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
  2. Czytelnik, który nie aktywuje otrzymanego kodu, nie otrzyma go w następnym miesiącu.
  3. Każdy czytelnik może otrzymać 1 kod dostępu do platformy Empik Go.
  4. Jeden kod uprawnia do korzystania z aplikacji na dwóch urządzeniach.

Aby wykorzystać kod:

1. Należy wejść na stronę empik.com/biblioteki/kod
  2. Wpisać kod otrzymany w bibliotece.
  3. Zarejestrować się lub zalogować na stronie Empiku.
  4. Pobrać aplikację Empik Go na system iOS lub Android.
  5. Korzystanie z kodów do aplikacji Empik Go jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin.

Empik Go – przewodnik po aplikacji do pobrania (PDF, rozmiar 17 MB)

Darmowy dostęp do zbiorów audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.