Jesteś tutaj: Strona główna 9 biblioteka 9 Pierwsze spotkanie w Kobiecej strefie – o szczęściu

Pierwsze spotkanie w Kobiecej strefie – o szczęściu

22 stycznia 2016

„Jeśli chcesz być szczęśliwa, to bądź” – tymi słowami nasze czytelniczki przywitała Eliza Borowiak. W środowe popołudnie w kościańskiej bibliotece odbyło się spotkanie z cyklu Kobieca strefa. Czym jest szczęście i od czego zależy, o tym między innymi usłyszały panie uczestniczące w spotkaniu. Eliza Borowiak, która z zawodu jest trenerką rozwoju osobistego przeprowadziła słuchaczki przez 10 kroków mobilizujących do tego, aby swoje własne szczęście stworzyć i sprawić, by na każdy dzień spoglądać z uśmiechem na twarzy.

Przypominamy, że było to pierwsze spotkanie z naszego nowego cyklu. Kobieca strefa to przestrzeń stworzona z myślą o kobietach. W bibliotece będziemy spotykać się co trzy miesiące, by porozmawiać, poszukać odpowiedzi na ważne pytania, gromadzić pozytywną energię i zdobywać nowe kompetencje osobiste przynoszące lepszą jakość życia. Zapraszamy wszystkie panie, niezależnie od wieku. Wstęp – jak zawsze – wolny.