24 kwietnia 2022
12:00 - 19:00

W niedzielę, 24 kwietnia, Caritas zaprasza na wypełniony różnorodnymi wydarzeniami Dzień Dobra. Również biblioteka będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszając do akcji UWALNIANIA KSIĄŻEK. Wychodzimy z założenia, że książki powinny opuszczać półki. Nabierają życia wówczas, gdy są czytane, gdy znajdują swoich czytelników. Zachęcamy wszystkich do uwalniania książek. Dzielenie się książką zawsze wnosi wiele dobrego, zarówno w życie obdarowanego, jak i obdarowującego!

Zebraliśmy i przygotowaliśmy ok. 1000 książek. W kilkunastu kartonach przetransportujemy je do Kościańskiego Ośrodka Kultury, gdzie zainstalujemy nasze, bookcrossingowe, stanowisko. Będziemy bookcrossingować od godziny 12:00 do końca wydarzenia, czyli do 19:00. W tym czasie będziecie mogli wybrać (bezpłatnie) książkę (lub nawet kilka) dla siebie. Liczymy na Wasze zainteresowanie. Czekamy: 24 kwietnia, na terenie Kościańskiego Ośrodka Kultury.