Jesteś tutaj: Strona główna 9 biblioteka 9 Świąteczny czas w Klubie Trąbka Bombka

Świąteczny czas w Klubie Trąbka Bombka

15 grudnia 2021

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas bycia razem, kiedy wszystko się może zdarzyć i kiedy spełniają się nasze najskrytsze życzenia. Najlepsze, co możemy zrobić dla dzieci, to zadbać o to, aby aura przedświąteczna była przepełniona radością, serdecznością i życzliwością.

Podczas wtorkowych zajęć  w Klubie Trąbka Bombka odwiedził nas Mikołaj z długą brodą, siwy starszy pan z saniami pełnymi prezentów. To nie koniec atrakcji, ponieważ tego dnia ubieraliśmy wspólnie choinkę – wykonując najprostszy łańcuch świata, graliśmy na instrumentach muzycznych i zdobiliśmy pierniczki za pomocą czekolady, płatków oraz kolorowej posypki.

Święta to wspaniała okazja do przekazania dzieciom bożonarodzeniowych tradycji i chyba najbardziej rodzinny okres w roku,… bo gdy w oknie błyszczy choineczka, dzieci jadą na saneczkach, gdzieś po cichu gra kolęda, to jest właśnie znak, że idą święta.