Jesteś tutaj: Strona główna 9 biblioteka 9 Kody Legimi w kościańskiej bibliotece

Kody Legimi w kościańskiej bibliotece

21 stycznia 2021

Zachęcamy do pobierania w bibliotece kodów umożliwiających dostęp do 60 000 e-booków na platformie Legimi.

na niebiesko-zielonym tle rozpisane zasady korzystania z Legimi w MBP w Kościanie

Wystarczy założyć konto na Legimi (wpisując adres www.legimi.pl/wbppoznan), pobrać bezpłatną aplikację na urządzenie i na podstawie unikalnego kodu (ważnego przez miesiąc) korzystać z bazy książek w Legimi. Liczba darmowych kodów jest ograniczona. Aby otrzymać unikalny kod uprawniający do bezpłatnego korzystania z Legimi trzeba mieć ważne i aktywne konto w naszej bibliotece.

Jak to działa?

1. Aby uzyskać dostęp do zasobów Legimi musisz posiadać ważne konto czytelnika w naszej bibliotece.
  2. Przyjdź lub zadzwoń do biblioteki (65 512 00 40) i odbierz darmowy kod dostępu. Otrzymany kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku wygasa).
  3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  4. Załóż konto w serwisie Legimi na stronie legimi.pl/wbppoznan
  5. Podaj otrzymany kod dostępu.
  6. Pobierz darmową aplikację na urządzenie, z którego będziesz korzystać. Zaloguj się i czytaj bez ograniczeń. Masz nieograniczony dostęp do e-booków w Legimi na okres miesiąca od daty aktywowania kodu.
  7. Możesz czytać na dwóch wybranych urządzeniach (smartfon, komputer, tablet, czytnik [oprócz Kindle])