Jesteś tutaj: Strona główna 9 biblioteka 9 Do zaczytania jeden krok…

Do zaczytania jeden krok…

9 lutego 2021

Książki, które podbiją Wasze serca poleca wypożyczalnia multimedialna.

Na stoliku audiobooki autorstwa Nicholasa Sparksa. Książki ozdobione sercami z papieru

I wciąż ją kocham,  Nicolas Sparks

Prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz (I wciąż ją kocham  Nicolas Sparks).

Młody żołnierz John poznaje studentkę pedagogiki Savannah i na przekór wszelkim okolicznościom, pomiędzy obojgiem rozkwita miłość. Gdy John wraca do służby w wojsku, związek ten nie wytrzymuje próby czasu, drogi dwojga młodych ludzi rozchodzą się. Wydawałoby się, że miłość wygasła, ale czy na pewno?

Na ile każde z nich jest w stanie zawalczyć i zmienić swoje życie?

Czy jest im pisana wspólna przyszłość?

Tematem przewodnim wszystkich powieści, nie tylko I wciąż ją kocham, Nicolasa Sparksa jest miłość. Czasem jest to miłość młodzieńcza, innym razem dojrzała, miłość na przekór całemu światu, miłość która przezwycięży wszystko. Sparks pisze o pierwszych miłościach, o drugich szansach, o rozstaniach i powrotach. Pisze o potrzebie uczucia i trudnych wyborach, z których żaden nie jest do końca właściwy.

Pisarz podbił serca czytelników w 1997 roku powieścią  Pamiętnik, a kolejne książki: Noce w Rodanthe, Anioł Stróż, Prawdziwy cud, Dla Ciebie wszystko, I wciąż ją kocham znajdowały sympatię czytelników.

Wszystkie te oraz inne powieści znajdują się w naszym księgozbiorze, jeśli macie ochotę poczytać o miłości, która ma wiele barw, mamy dla Was wydania książkowe powieści Nicolasa Sparksa lub w formie audiobooka.

Na zdjęciu książka Jojo Moyes "Zanim się pojawiłeś". W tle regał z audiobookami

Zanim się pojawiłeś, Jojo Moyes

Co robisz, jeśli chcesz uszczęśliwić osobę, którą kochasz, ale wiesz, że to złamie jej serce?

Dwudziestosześcioletnia Lou Clark wie o wielu rzeczach. Wie, ile kroków dzieli przystanek autobusowy od jej domu. Wie, że lubi pracować w kawiarni „Bułka z masłem”.

Nie wie jednak, że za chwilę straci pracę i zostanie opiekunką młodego Willa, którego losy zmieniły się całkowicie na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat, a wypadek motocyklowy odebrał mu chęć do życia i wszystko wydaje mu się teraz błahe i pozbawione kolorów. Will nie ma jednak pojęcia, że znajomość z Lou wywróci jego świat do góry nogami.

Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes to książka, która skradła serca milionom czytelników na całym świecie, czy skradnie i Wasze serca? Z pewnością dostarczy Wam wielu emocji i wzruszeń.

Miejska Biblioteka Publiczna w Kościanie poleca zarówno książkę jak i audiobooka.

Rozmiar czcionki

Kalendarz wydarzeń

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Legimi
Academica wypożyczalnia
tekst alternatywny
w bibliotece
tekst alternatywny
tekst alternatywny