Jesteś tutaj: Strona główna 9 biblioteka 9 Chyłka w bibliotece

Chyłka w bibliotece

7 grudnia 2021

Seria thrillerów prawniczych Remigiusza Mroza cieszy się niesłabnącą popularnością wśród czytelników naszej biblioteki, którzy niecierpliwie czekają na kolejne tomy o sądowych i prywatnych losach Joanny Chyłki. Cykl o manipulacjach, intrygach oraz bezwzględnym, ale także fascynującym prawniczym świecie podbił już niejedno czytelnicze serce.

Kolejne zmagania i perypetie bezkompromisowej prawniczki można śledzić w najnowszym („Egzekucja”), czternastym już tomie z Chyłką. Remigiusz Mróz i tym razem dostarcza czytelnikom dużo emocji. To właśnie w „Egzekucji” czytelnicy mogą głębiej poznać psychikę bohaterów, lęki i motywacje Joanny, a i napięcie od samego początku jest odczuwalne i ciągle rośnie(!), dzięki czemu książka należy do kategorii tych nieodkładalnych.

Biblioteka posiada komplet książek „z Chyłką”. Okazało się jednak, że jeden lub nawet dwa komplety, to za mało, żeby sprostać zapotrzebowaniu na książki R. Mroza. Właśnie kupiliśmy dodatkowe egzemplarze cyklu z Joanną Chyłką. Książki już są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do biblioteki.

Jak czytać „Chyłkę”? Poradnik dla początkujących.

„Kasacja” – książka otwierająca serię z Joanną Chyłką ukazała się w 2015 roku. Z biegiem lat cykl zdążył powiększyć się do czternastu pozycji, a Remigiusz Mróz stał się jednym z najpopularniejszych pisarzy. Jeśli jednak do tej pory żaden z jego thrillerów nie wpadł Ci w ręce, to bez obaw – chętnie podpowiemy, jak czytać „Chyłkę”, aby nie popełnić pomyłki, która może przedwcześnie zdradzić szczegóły fabuły i zepsuć zabawę!

Spieszymy z podpowiedzią. Cykl należy czytać w następującej kolejności tomów: „Kasacja”, „Zaginięcie”, „Rewizja”, „Immunitet”, „Inwigilacja”, „Oskarżenie”, „Testament”, „Kontratyp”, „Umorzenie”, „Wyrok”, „Ekstradycja”, „Precedens”, „Afekt”, „Egzekucja”.

Rozmiar czcionki

Kalendarz wydarzeń

pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Legimi
Academica wypożyczalnia
tekst alternatywny
w bibliotece
tekst alternatywny
tekst alternatywny