Jesteś tutaj: Strona główna 9 Noc Bibliotek

Noc Bibliotek

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”. Część wydarzeń dostępna będzie tylko online. Informacje poniżej:

plakat promujący Noc Bibliotek; na czarnym tle kolorowe zwierzęta, z których ułożone jest hasło nocy bibliotek; poniżej w formie listy spisane wydarzenia biblioteki na tę okoliczność

O godzinie 16.00 zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu „Z historią przy kawie”, które będzie zapowiedzią szóstego cyklu wykładów. Transmisja na naszym kanale YT (link podamy wkrótce).
O godz. 18.00 naszym gościem na spotkaniu online będzie Jolanta Bartoś. Transmisja na naszym kanale YT.
Oprócz tego na naszej stronie dostępne będą „quizy klimatyczne”.
Jak co roku planujemy też projekcję filmu dla dzieci. W tym roku będzie to „Jakub, Mimmi i gadające psy”. Ze względu na sytuację epidemiczną – czytelnicy będą mogli obejrzeć film w domu. Szczegóły podamy wkrótce.
A na młodzież (w wieku 10-15 lat) czeka konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze drzewo mojego miasta”.

Regulamin konkursu „Najpiękniejsze drzewo mojego miasta”(PDF)

Regulamin konkursu „Najpiękniejsze drzewo mojego miasta”(Word)

„Jakub, Mimmi i gadające psy” – film na Noc Bibliotek

Konkurs fotograficzny dla młodzieży „Najpiękniejsze drzewo mojego miasta” (Noc Bibliotek)