Na czarnym tle twarz Jana Peszka. Informacje o dacie spotkania

Fot. Paweł Wodnicki

Szanowni Państwo!
Ze względu na duże i wciąż rosnące zainteresowanie spotkaniem z Janem Peszkiem, zdecydowano o przeniesieniu miejsca z Miejskiej Biblioteki Publicznej do Kościańskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy w czwartek 25.02.2021 r. na godzinę 17:00 do sali widowiskowej KOK.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego w Kościanie zaprasza na spotkanie z Janem Peszkiem, aktorem teatralnym i filmowym, reżyserem, profesorem krakowskiej PWST.

Szanowni Państwo!
Zapraszamy w czwartek, 25 lutego 2021 roku na godzinę 17.00 do czytelni biblioteki.
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Prosimy jednak o wcześniejsze rezerwowanie miejsc, co pozwoli nam na podjęcie decyzji, czy spotkanie będzie mogło odbyć się czytelni MBP (mamy tutaj 35 miejsc), czy trzeba będzie je zorganizować w sali widowiskowej KOK (200 miejsc). Mając wiedzę, jak liczna publiczność zechce przyjąć zaproszenie na spotkanie z panem Janem Peszkiem, będziemy mogli zorganizować je w sposób absolutnie bezpieczny, zgodny z zaleceniami epidemicznymi. O ostatecznym wyborze miejsca poinformujemy odpowiednio wcześniej w serwisach: biblioteka.koscian.plkok.koscian.plkoscian.net.
Rezerwacja miejsc: 65 512 00 40
Zapraszamy!!!

 

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kościanie Logo miasta Kościana

 

Patronat medialny:

Logo "Gazety Kościańskiej" oraz portalu Kościan.net